Łukasz Byśkiniewicz i Zbigniew Cieślar po fantastycznym Rajdzie Rzeszowskim na Podkarpaciu nie zwalniają tempa. Już w ten weekend 4-5 wrześnie pojawią się na Dolnym Śląsku w Wałbrzychu, aby wystartować w TurboJulita Rally, czwartej rundzie Tarmac Masters. Załoga TVN TURBO traktuje ten start jako doskonały poligon przygotowujący do kolejnego starcia w Rajdowych Samochodowych Mistrzostwach Polski w Rajdzie Śląska (10-11 września). Po czterech rajdach naszego czempionatu warszawsko- wiślański duet prowadzi w punktacji sezonu w swojej klasie 3. Ale bardzo dobrze spisuje się również na trasach cyklu Tarmac Masters, w którym jest liderem punktacji klasy PRO1. Byśkiniewicz i Cieślar, zgłoszeni do TurboJulia Rally w Fieście Rally3, zapowiadają szybką jazdę na odcinkach specjalnych zlokalizowanych w okolicach Jedliny Zdroju i Ludwikowic Śląskich.

Łukasz Byśkiniewicz:

„Bardzo się cieszę, że dzięki naszym fantastycznym Partnerom możemy w tym roku tak dużo startować. Jak wiadomo tylko regularne starty, spędzony czas w samochodzie rajdowym, pozwalają rozwijać się kierowcy. Najlepiej, gdy nie są to tylko testy, ale przede wszystkim udział w zawodach. Dlatego jesteśmy szczęśliwi, że pojawimy się w czwartej rundzie Tarmac Masters na TurboJulita Rally. Nazwa imprezy dobrze się kojarzy z macierzystą TVN TURBO, a jeden z odcinków specjalnych to… „Turbo”. Nie mogliśmy się tu nie pojawić. Organizatorzy TurboJulita Rally wykorzystują trasy Rajdu Świdnickiego, więc będzie to bardzo owocny trening. Rozkręcimy się przed Rajdem Śląska, który już za tydzień, ale zapowiadamy również gotowość do bardzo szybkiej jazdy Fiestą Rally3 przygotowaną przez APR Motorsport i Kumiega Racing. Chcielibyśmy zdobyć jak najwięcej punktów i utrzymać prowadzenie w klasie PRO1. Ostatnia runda Tarmaca pokrywa się z Rajdem Koszyc, zatem wygląda na to, że to ostatnia szansa na zdobycie punktów w tym cyklu.
W Kotlinie Kłodzkiej pojawi się wiele znakomitych załóg, także tych z RSMP. Do tego zapowiada się piękna, słoneczna pogoda, zatem wszystkim życzę udanego rajdowego weekendu. Dziękuję naszym Partnerom za kolejny start: Auto Partner, MaXgear, Blachy Pruszyński, Kratki, NOVOL, TEKOM Technologia, Michelin Motorsport Polska, Siren7.”

Zbigniew Cieślar:

„W ten weekend wystartujemy w czwartej rundzie Tarmac Masters na terenach Dolnego Śląska. Tamte okolice zawsze mi się podobają i wiem, że dyrektor zawodów Marcin Jankiewicz przygotował świetne odcinki specjalne TurboJulita Rally. Z Łukaszem wystartujemy jako liderzy klasy PRO1. Jest to treningowy start przed Rajdem Śląska, na którym zobaczycie nas już w następny weekend. Już teraz zapraszam do kibicowania w ten weekend jak i za tydzień na moim domowym rajdzie na Śląsku.”