Łukasz Byśkiniewicz i Maciej Wisławski, którzy na swojego Hyundaia i20 R5 nakleili 5 numer startowy, zajęli 5. miejsce w klasyfikacji generalnej Rajdu Śląska. TVN TURBO RALLY TEAM cały rajd przejechali bez przygód i błędów, prezentując żwawe tempo. Rajd Śląska był czwartą tegoroczną rundą Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski. Byśki i Wiślak skutecznie realizują założony w kwietniu plan poznawania topowego samochodu rajdowego i stopniowego przyspieszania. Widać było to czasach na odcinkach specjalnych oraz po zdobyciu dodatkowych punktów na kończącym rajd Power Stage.

Łukasz Byśkiniewicz:
„Piąte miejsce w klasyfikacji generalnej Rajdu Śląska oczywiście bardzo cieszy, ale jeszcze bardziej cieszy to, że miałem dużo radości i satysfakcji z jazdy Hyundaiem i20 R5. Jechało mi się świetnie, nie mieliśmy żadnych problemów z autem, na którym nie powstała nawet rysa. Co ciekawe cały rajd przejechaliśmy na jednym komplecie opon Michelin, który wytrzymał cały dystans. To wynik fachowego przygotowania naszej R-piątki przez ekipę Kumiega Racing oraz współpracy z inżynierem z Hyundai Motorsport. Nasza czołówka RSMP jedzie piekielnie szybko. My krok po kroku zbliżamy się do niej. Wiemy co mamy zrobić na kolejny rajd, aby czasy były jeszcze lepsze. Już teraz zapraszam na fantastyczny Rajd Rzeszowski na początek sierpnia. Bardzo dziękuje naszym Partnerom, dzięki którym możemy rywalizować w królewskiej w Polsce klasie R5: Kratki, NOVOL, TEKOM Technologia, Michelin, Hyundai Motor Poland, MODESTO, I Planet Radom, Inter Box Promotion oraz WARO dealer Hyundai w Katowicach. Dziękuję także telewizji TVN TURBO za wsparcie medialne.”

Maciej Wisławski:
„Cieszę się bardzo, ponieważ widzę, że Łukasz się cieszy i jest zadowolony z jazdy Hyundaiem i20 R5. Na mecie każdego odcinka specjalnego widziałem jego radość i słyszałem ją w słuchawkach. Zadowolony jestem, że pewniej czuje się w tym samochodzie i zaczyna wykorzystywać jego potencjał. Do szybkiej jazdy niezbędna jest też pomoc ekipy serwisowej. Naszym Hyundaiem opiekuje się Kumiega Racing i chciałbym podziękować za zaangażowanie i profesjonalizm całego zespołu mechaników.”