Łukasz Byśkiniewicz i Adam Jędraszek z doskonałej strony zaprezentowali się podczas 56. Rajdu Barbórka w Warszawie. Reprezentanci TVN TURBO RALLY TEAM’u zajęli sensacyjne 3. miejsce w klasyfikacji generalnej rajdu. Byśkiniewicz i Jędraszek naturalnie awansowali do Kryterium Asów naulicy Karowej. Tam również potwierdzili świetną dyspozycję wykręcając 3. czas zdobywając puchar za podium na „Pani Karowej”. Przypomnijmy, że Łukasz Byśkiniewicz po raz pierwszy jechał z szefem APR Motorsport Adamem Jędraszkiem, który notabene debiutował w roli pilota.

Łukasz Byśkiniewicz:
„To coś niesamowitego! 3. miejsce w całym Rajdzie Barbórka oraz 3. na najsłynniejszym odcinku specjalnym w Polsce na ulicy Karowej to jakiś odlot. To najlepszy wynik w mojej rajdowej karierze. Jechało mi się świetnie, a przecież jeszcze 2 miesiące temu po wypadku na Rajdzie Polski w szpitalu usłyszałem, że już nie powrócę do auta rajdowego. Zawziąłem się i przez 2 miesiące intensywnie ćwiczyłem, aby wrócić do formy. Jak widać jest potencjał w nas oraz w naszym samochodzie, który został perfekcyjnie odbudowany przez ekipę Kumiega Racing.Nasza R5-tka nie miała żadnych modyfikacji. Jechaliśmy „serią”, a i tak czasy były świetne. To był bardzo udany rajd, w którym w roli pilota debiutował Adam Jędraszek. Jestem dumny z tego jak dobrze sobie poradził. Chciałbym podziękować szefostwu TVN TURBO za przeprowadzenie udanej i interesującej transmisji na żywo z ulicy Karowej. Wielkie podziękowania kieruje do naszych Partnerów, z którymi odnieśliśmy ten sukces: BYŚGospodarka Odpadami, stacje paliw AMIC, serwisy samochodowe PREMIO, M-Tech producent oświetlenia, Kratki, iPlanet Store, NOVOL, TEKOM Technologia, MODESTO, salony AutoŻoliborz. Dziękujemy za gorący doping i do zobaczenia na trasach w 2019 roku.”
Adam Jędraszek:
„Rok temu podczas Rajdu Barbórka Łukasz zadebiutował w samochodzie klasy R5. Siedziałem wtedy na trybunach i zaproponowałem Łukaszowi starty takim samochodem w całym sezonie 2018. Tegoroczny wynik w 56. Rajdzie Barbórka pokazał, że to była słuszna decyzja. Dla mnie sam start w tej kultowej imprezie to spełnienie marzeń, a dorzucając do tego podium w całym rajdzie i w Kryterium Asów to sprawa nie do opisania. Cieszę się, że tak świetnie sobie poradziliśmy i przy okazji świetnie się bawiliśmy. Debiut na prawym fotelu zaliczony.Dziękujemy za gorący doping.”