Łukasz Byśkiniewicz i Zbigniew Cieślar przystępują do kolejnego sezonu Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski. Reprezentanci TVN TURBO RALLY TEAM’u podobnie jak inni zawodnicy musieli bardzo długo czekać na rozpoczęcie nowego sezonu z. Ten ruszy 6 sierpnia od Rajdu Rzeszowskiego i składać się będzie z 4 rund. Oprócz rundy na Podkarpaciu, w zmodyfikowanym kalendarzu znajdują się: Rajd Śląska, Rajd Świdnicki oraz Rajd Koszyc. Oprócz tego zespół zaplanował start w Rajdzie Barbórka w Warszawie. Byśkiniewicz i Cieślar w sezonie 2020 pojawią się w nowych barwach: głównym Partnerem jest dystrybutor części Auto Partner z marką MaXgear. Załoga kontynuuje starty w dobrze znanym im Hyundaiu i20 R5, który w trakcie zimowej przerwy w stajni APRMotorsport został przygotowany w najnowszej specyfikacji EVO3. Sezon RSMP 2020 mimo, że jest skrócony to zapowiada się bardzo ciekawie i emocjonująco z racji bardzo licznej i mocnej konkurencji w samochodach klasy R5.

Łukasz Byśkiniewicz:
„Czuję wielką radość, że zbliża się rozpoczęcie tak długo wyczekiwanego nowego sezonu Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski. Cieszę się z dwóch powodów. Pierwszy to, że zaraz wsiądziemy do samochodu rajdowego. Drugi to, że możemy zaprezentować nowe barwy. Pomimo trudniejszych czasów i zawirowań ekonomicznych spowodowanych pandemią, mam bardzo mocnych i silnie zaangażowanych Partnerów. Jak widać na samochodzie, naszym głównym Partnerem w tym roku jest dystrybutor części Auto Partner z marką MaXgear. Chciałbym w tym miejscu podziękować Zarządowi za rozszerzenie naszej współpracy oraz zaufanie. Na pewno damy z siebie wszystko, aby godnie reprezentować nasze nowe barwy. Sezon 2020 będzie wyjątkowy: mniej rajdów oznacza, że liczyć się będzie każdy punkt i nie będzie można zaliczyć ani jednej wpadki. Tym bardziej, że zapowiada nam się bardzo silna stawka ekip dysponujących samochodami klasy R5. Plan na sezon to szybka i bezbłędna jazda oraz walka o podium. W ramach przygotowań do pierwszego rajdu mamy zaplanowane testy oraz możliwe, że wystartujemy jeszcze w dodatkowym rajdzie. Mnie i Zbyszka Cieślara zobaczycie w Hyundaiu i20 R5 w najnowszej specyfikacji z APR Motorsport, obsługiwanym przez świetną ekipę Kumiega Racing. Chciałbym również podziękować pozostałym Partnerom, dzięki którym przystępujemy do kolejnej wspaniałej rajdowej przygody w RSMP. Dziękuje właścicielom firm: NOVOL , Kratki.pl – KOMINKITekom Technologia Sp. z o.o – monitoring pojazdów GPSiPlanet RadomiHomeSiren7 – Rozumiemy język zwierząt , Michelin Patronatem medialnym pozostaje oczywiście macierzysta TVN Turbo.”

Zbigniew Cieślar Oficial:
„Z mojej twarzy nie znika uśmiech po tym jak zobaczyłem nowy kalendarz RSMP 2020 i gdy dowiedziałem się, że kolejny sezon będę startował z Łukaszem w samochodzie klasy R5. Nie mogę się doczekać, kiedy zasiądę w Hyundaiu i20 R5, który zmienił barwy i wygląda bardzo imponująco. Długa przerwa spowodowana pandemią nie wpłynęła na moją kondycję fizyczną. Mieszkam w górach w Wiśle i jest co tu robić, aby kości się nie zastały. Stawka samochodów R5 zapowiada się bardzo liczna. Będzie niezwykle zacięta rywalizacja. Trzymajcie za nas kciuki.”